TS ELES

VALAŠSKÉ KLOBOUKY

Úspěchy

Podzimní liga 2018

VÝSTAVIŠTĚ Brno 11.11.2018

Malá skupina Mini: 2.místo (z 5)
Malá skupina Děti : 8.místo -Extraliga (z 11)

Duo Mini: (z 4)
1.místo Elen Pastorčáková,Anna Valčíková
3.místo Mia Kebísková,Nicol Švachová

Duo Děti: (z 12)
1.místo Jakub Liška,Julie Lišková
5.místo Abigail Haragová,Eliška Šenkeříková

Solo Mini: (z 17)
4.místo Elen Pastorčáková
11.místo Viktorie Sudková

Solo Děti A: (z 22)
2.místo Šárka Válková

Solo Děti B: (z 37)
1.místo Julie Lišková
3.místo Mia Halaštová
4.místo Sandra Šánková
33.místo Sofie Barasóová

Solo Juni- extraliga (z 41)
8.místo Irena Bičejová

Solo Juni A: (z 33)
28.místo Linda Zoubková

Solo Juni B: (z 34)
14.místo Eliška Kozubíková
19.-20.místo Aneta Lysáčková

CZECH DANCE MASTERS - Brno 4.11.2018

1.místo - Malá skupina děti  (z 5)
3.místo - Malá skupina Mini (z 5)

Duo Mini:
1.místo Kebísková Mia-Švachová Nicol (z 3)

Duo Děti: (z 16)
5.místo Liška Jakub-Lišková Julie
12.místo Haragová Abigail - Šenkeříková Eliška

Solo Mini: (z 20)
3.místo Valčíková Anna
10.místo Sudková Viktorie

Solo Děti A: (z 23)
9.Válková Šárka

Solo Děti B: (z 45)
7.místo - Lišková Julie
8.místo - Šánková Sandra
19.-21.místo  - Halaštová Mia
39.místo - Barasóová Sofie

Juni A: (z 35)
31.místo - oubková Linda

Juni B: (z 38)
11.místo - Kozubíková Eliška
25.místo - Lysáčková Aneta

CZECH DANCE MASTERS - Příbram 20.10.201844420173 2300259236668824 190809359553396736 n

Irena Bičejová 10. místo (z 35) - extraliga

Mistrovství svět - Švédsko 15.10.2018

Elen Pastorčáková - sedmá nejlepší tanečnice na světě

Czech Dance Masters - Brno 7.10.2018

MALÁ SKUPINA MINI: (ze 4)
2.místo GREEN SMILE

MALÁ SKUPINA DĚTI : (ze 6) 
5.místo TOGETHER

DUO MINI: (ze 4) 44029734 2293763570651724 5753705053496016896 n

1.místo Elen Pastorčáková a Anna Valčíková

2.místo Mia Kebisková a Nicol Švachová

DUO DĚTI : (z 20)
11.místo Jakub Liška a Julie Liškov
15.místo Abigail Haragová a Eliška Šenkeříková

SOLO MINI A: (ze 17)
1.místo Elen Pastorčáková 
11-12.místo Viktorie Sudková

SOLO DĚTI A: (z 22)
17.místo Šárka Válková

SOLO DĚTI B: (z 51)
5.místo Julie Lišková 
13.místo Sandra Šánková 44319279 2298635603497854 5682183802089111552 o28-32.místo Mia Halaštová 
38-40.místo Sofie Barasoová 
42.místo Kristýna Gajdošová

SOLO JUNIOŘI A: (z 34)
26-27.místo Linda Zoubková

SOLO JUNIOŘI B: (z 45)
16-17.místo Eliška Kozubíková
36.místo Klára Ovesná

Podzimní tour Czech Dance Masters - Olomouc 30.9.2018

SOLO MINI A:
1.místo Elen Pastorčáková
11.místo Viktorie Sudková

44122136 759948551011653 3241369564402941952 o

SOLO DĚTI A:
3.místo Šárka Válková

SOLO DĚTI B:
21.-22.místo Mia Halaštová
21.-22.místo Sandra Šánková
32.-34.místo Sofie Barasoová
44.-46.místo Kristýna Gajdošová

JUNIOŘI A:
30.místo Linda Zoubková

JUNIOŘI B:
8.místo Aneta Lysáčková
17.místo Eliška Kozubíková

DUO MINI A:
1.místo Elen Pastorčáková, Anna Valčíková 
2.místo Mia Kebisková, Nicol Švachová

DUO DĚTI A:
19.-20.místo Abigail Haragová, Eliška Šenkeříková

1.místo Malá skupina MINI

DANCESHOCK - Ústí nad Labem 2018

14. místo Elen Pastorčáková - mini kids solo female

4.místo Elenka Pastorčáková a Anička Valčíková - mini kids duo

Sezona  2017/2018

MISTROSTVÍ EVROPY - CHOMUTOV 21.-24.6.2018

16.místo - Elen Pastorčáková (kategorie mini kids solo)

Taneční skupina roku - MČR Praha 1.-3.6.2018

5.místo mini a

6.místo juni a

8.místo senioři

MIA FESTIVAL - PRAHA, Lucerna 1.6.2018 

1.místo mini b

CZECH DANCE TOUR - MČR PRAHA - HALA SLAVIA 27.5.2018

5.místo děti - disko show - profi

PRŮMYSLOVÝ PALÁC VÝSTAVIŠTĚ PRAHA - CZECH DANCE MASTERS - MČR GRANDFINÁLE 25.-27.5.2018

2.místo - juni b

3.místo - juni a

3.místo - mini a

6.místo děti a

5.místo SOLO STREET SHOW - Julie Lišková - děti

8.místo děti b

Mistrovství Moravy Bohumín Czech dance masters -8.5.2018

1. místo mini extraliga disko show -Bojujeme s rýbou
1. místo děti- II.liga disco dance - No fear 
1. místo děti- II.liga disko show- Frčím si to na netu 
2. místo juni -hobby disco dance -Seriously 
4. místo juni -II.liga disco dance- It s hard to say 


Mistroství MORAVY – CZECH DANCE TOUR – PROSTĚJOV 6.5.2018

1. místo mini extraliga disko show -Bojujeme s rýbou

1. místo děti- II.liga disco dance - No fear 
1. místo děti- II.liga disko show- Frčím si to na netu 
2. místo juni -hobby disco dance -Seriously 
4. místo juni -II.liga disco dance- It s hard to say

1.místo mini a - Bojujeme s rýbou

1.místo děti b - Frčím si to na netu

FREN DANCE - FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM 5.5.2018

1.místo mini b - Opičí dobrodružství

Taneční skupina roku - MISTROSTVÍ MORAVY - ZLÍN 28.-29.4.2018

2.místo mini a - Bojujeme s rýbou

4.místo juni a -  It´s hard to say

4. místo děti a - No fear

5.místo děti b - Frčím si to na netu

5.místo senioři - Nejsou buchty jako buchty

Fokus Nový Jičín. 20.4.2018

2. místo a speciální cena za nejlepší kostým.- mini b- Opičí dobrodružství 

Příbor 14.4.2018 
1. místo mini b- Opičí dobrodružství
Regionální kolo taneční soutěže Czech dance tour Otrokovicíce 14.4.2018
1. místo mini A- Bojujeme s rýbou
1. místo děti B- Frčím si to na netu
3. místo senioři- Nejsou buchty jako buchty 
4. místo juni B - Seriously

Mia festival otrokovice 15.4.2018 
1. místo mini B - Opičí dobrodružství
1. místo juni B- Seriously 

Hot dance Zubří 8.4.2018 
1. místo Děti A- No fear

2. místo Mini A- Bojujeme s rýbou 
2. místo Juni A- Its hard to say 
2. místo Děti B- Frčím si to na netu 
2.místo Senioři- Nejsou buchty jako buchty 
4. místo Juni A- Move your body 
6. místo Juni B - Seriously

Region Taneční skupiny roku Zlín 31.3.2018 
1.místo MA-Bojujeme s rýbou

1.místo DB - Frčím si to na netu
2.místo DA - No fear
2.místo senioři - Nejsou buchty jako buchty
2.místo JA - It s hard to say
7.místo JB - Seriously

Region Czech dance masters Přerov 24.3.2018

1. místo Mini A Bojujeme s rýbou- přeřazení do extraligy disko show
1. místo Děti A- Frčím si to na netu- přeřazení do 2. ligy disko show 
1. místo Juni B- Seriously 
2. místo Mini B- Opičí dobrodružství 
2. místo Juni A - It s hard to say
2. místo senioři- Nejsou buchty jako buchty
3. místo Děti A - No fear

O Valašský Klobouk 17.3.2018 

1.místo DA - No fear
1.místo MA - Bojujeme s rýbou
1.místo DB - Frčím si to na netu
1.místo JA - It s hard to say
1.místo JB - Seriously
2.místo rodiče - Nejsou buchty jako buchty
3.místo MB - Opičí dobrodružství

21.-22.9.2017  Ústí nad Labem Mistrovství Světa Street a disco show a Světovy pohár disco dance

Julie Lišková je 3.místo solo MINI tanečnice

Elen Pastorčáková 9.místo

Duo 3.místo - Julie Lišková a Elen Pastorčáková

1.10. Brno

Sólo MINI Julie Lišková - 2.místo

Sólo DVK Nikola Fojtíková - 2.místo

Malá skupinka JVK -2.místo

Duo MINI Lišková-Pastorčáková - 2.místo

Duo HVK Satinová-Fojtů -4.místo

Malá skupinka DVK-5.místo

Sólo DVK Šárka Válkova - 7.místo

Sólo MINI Elenka Pastorčáková - 7.místo

Sólo HVK Nikola Řeháková - 8.místo

Sólo JVK Irena Bičejová - 9. místo

Sólo DVK Amálka Gbelcova - 10.místo

Sólo JVK Michaela Juřičková - 15.místo

Sólo JVK Julča Dorňaková - 15.místo

Sólo DVK Eliška Šenkeříková - 27.místo


14.10.2017 Brno

MS junioři 3 místo -přestup do extraligy

Duo mini -2.misto (Pastorčáková-Lišková)

Duo Hvk -5 místo (Satinová-Fojtů)

Sólo mini - Elenka Pastorčáková- 7.místo

Sólo mini - Julinka Lišková- 2.místo

Sólo děti - Eliška Šenkeříková - 36. místo

Sólo děti - Šárka Válková - 10.místo

Sólo děti - Nikola Fojtíková - 4.místo - přestup do děti A

Sólo juni B - Julča Dorňaková 24 místo

Sólo juni A- Linda Zoubkova -23

Sólo juni A -Míša Juřičková- 20

Sólo juni A -Irena Bičejová -8

Sólo Hvk -Nikola Řeháková -3.místo

3.11.2017 Brno

1. místo Nikca Fojtikova děti A

2. místo Julie Lišková- mini

2. místo Pastorčáková-Lišková- duo mini

5. místo- malá skupina DVK

6. místo- Elen Pastorčáková -mini

7. místo Fojtů-Satinová -duo hvk

8. místo Šárka Válková děti B

10. místo Irena Bičejová -juni A

16-17. místo- Amálie Gbelcová- děti B

17. místo Julča Dornakova- juni B

18-19. místo Eliška Šenkeříková -děti B

21-22. místo Linda Zoubkova -juni A

21-22. místo Michaela Juřičková -juni A

5.11.2017 Děti fitness Ostrava

1. místo Válková Šárka

3. místo Šenkeříková Eliška

14.11.2017 Brno

1. místo Děti A-Nikola Fojtíková- přestup do extraligy

2. místo Mini- Julie Lišková

2. místo Mini duo- Lišková-Pastorčáková

4. místo HVK A -Nikola Řeháková-přestup do extraligy

4. místo Juni A- Irena Bičejová-přestup do extraligy

8. místo Děti B- Amálie Gbelcová

12. místo MS Junioři -extraliga

12-13. místo HVK Duo extraliga Satinová-Fojtů

14. místo Mini -Elen Pastorčáková

14. místo Děti B-Šárka Válková

16. místo Juni B Julča Dorňáková

19-21.místo Juni B- Michaela Juřičková

23-24.místo Juni B-Linda Zoubkova

41. místo- Juni extraliga- Alexandra Strnadová

18.11.2017 Chomutov

Nikolka Fojtikova - 16.místo -děti

Aja Strnadova - 21.místo -juni

Irca Bičejová - 39-41.místo-juni

Nikca Rehakova - 28.místo-hvk

24.11.2017 Děti fitness Otrokovice

One in group:

Válková Šárka-1. místo

Pastorčáková Elen-1. místo

Kebísková Mia- 2. místo

Němečková Sára-2. místo

Ovesná Klára-3. místo

Kollerová Nikola-4. místo

Haragová Abigail-5. místo

Liška Jakub-6. Místo

O pohár:

Válková Šárka-1. místo

Lišková Julie-2. místo

Pastorčáková Elen-3. místo

Šenkeříková Eliška-4. Místo

2.12.2017 MČR Bohumín

2. místo Julie Lišková- solo mini

2. místo Lišková-Pastorčáková- duo mini

9. místo malá skupina junioři lovefool

10. místo Elen Pastorčáková-solo mini

14. místo Nikola Fojtíková- solo děti

33. místo Nikola Řeháková- solo hvk

33-34.místo Alexandra Strnadová

O pohár prezidenta CDO

21-23. místo Irena Bičejová- solo Juni

35-36. místo Michaela Juřičková-solo Juni

10.12.2017 Vánoční elesshow Valašské Klobouky

 -------------------------------------------------------------------------

Sezona  2016/2017

Domácí soutěž O valašský klobouk 25.3.2017

1. místo Sia-show dance -Juni A
1. místo Snow white-Děti A
1. místo Time enemy-Juni A
1. místo Heart beat-HVK
1. místo Trnečková-senioři
2. místo Boty boty do roboty-Děti B
2. místo Joo koupel přijde vhod-Mini A
3. místo Jednou budu princeznou-Mini B
4. místo Untill I can-Juni B
Hlavní cena poroty-Sia-Juni A

 CDO-1.4.2017 Přerov

1. místo HVK- přeřazení extraliga
1. místo JUNI A- přeřazení extraliga
1. místo Děti A- přeřazení II. liga
1. místo Děti B
1. místo Rodiče
2. místo MINI A
2. místo JUNI B 

CDT-2.4.2017 Otrokovice

1. místo děti A
1. místo juni A
1. místo děti B
2. místo maminky
3. místo mini A 

 TSR-9.4. Zlín

1. místo JUNI A 
1. místo maminky 
2. místo děti
3. místo hvk

 Tancer cup-15.4.2017 Zlín

1. místo Juni A
1. místo mini A
2. místo Juni A
2. místo Děti B
3. místo Mini B
3. místo Děti A
3. místo Juni B
3. místo HVK

Děti fitness-23.4.2017 Otrokovice

Děti A-1. místo
Mini A-1. místo
Děti B-2.místo
Juni B-2. místo
Mini B-3. místo

 TSR-MM-30.4. Zlín

CDO-1.5.2017 Bohumín

mini A- 3. místo a postup na MČR
děti B- 3. místo a postup na MČR
Maminky-3 .místo a postup na MČR 
děti A- 4.místo a postup na MČR
juni B- 2. místo a postu na MČR 
juni A- 6. místo ( extraliga)- postup na MČR
HVK-2. místo a postup na MČR

 Hot dance-6.5.2017 Zubří

1.místo -mini a 
1.místo děti b 
2.místo maminky

Fren dance-6.5.2017 Frenštát p.R.

1.místo -mini b 
2.misto-juni b

Včelín-13.5 Bystřice p.H.

Naše princezny MB si dneska z Bystřice přivezly medajle za krásné 3. místo:) Gratulujeme:)

Dance evolution-20.5. Přerov

mini A-Joo koupel přijde vhod-1. místo
děti B-Boty boty do robory- 3. místo
děti A.Snow white-4. místo
juni b-Untill I can-6. místo
maminky-Trnečková- 4. místo

CDO Praha 27.-28.5.2017
Mini A - vicemistryně ČR
Děti b - 2.Vicemistryně ČR
Juni b - 2.Vicemistryně ČR
Juni A - účast v mistroství ČR v extralize je vítězství děvčat i trenérek 

 TSR- 2.-3.6.

Soutěže a vystoupení  TS ELES podzimní liga 2016

 6.11. Brno Výstaviště Brno, Pavilon E, spodní patro, přední část,

Předběžný harmonogram 
Sólo Juni B, Juni A - 11:40 - 1 kolo
Sólo Mini - 12:30 - 1.kolo
Sólo Hvk - 13:25 
Vyhlášení 14:35
Duo - Juni M - 15:30

30.10. Brno

Duo - Juni A - Charvátová, Strnadová - 2.místo (přesun do M)
Sólo - Mini - Fojtíková Nikolka - 4.místo
Sólo - Juni A - Strnadová Alexandra - 7.místo
Sólo - Hvk A - Marcaníková Aneta - 8.místo
Sólo - Hvk A - Satinová Monika - 10.místo
Sólo - Juni B - Zoubková Linda - 13.místo
Sólo - Juni B - Brlicová Vanesa - 16.místo
Sólo - Juni B - Kaššová Anita - 17.místo
Sólo - Juni B - Juřičková Michaela - 20-21.místo
Sólo - Juni B - Bičejová Irena - 22- 23.místo
Sólo - Juni B - Plšková Gabriela - 24.místo

2.10. Brno sola

MINI (A)
3. místo Fojtíková Nikola

JUNI (B)
5. - místo Brlicová Vanesa
16 - 17. místo Juřičková Michaela
18-19. místo Zoubková Linda
21. místo Plšková Gabriela
22-23. místo Bičejová Irena

JUNI (A)
Sólo - 16. místo Strnadová Alexandra 
Duo - 7.8 místo Charvátová Tereza , Strnadová Alexandra

HVK (A) 
4. místo - Marcaníková Aneta 
7. místo - Řeháková Nicola 
10. místo - Satinová Monika

...................................................................

Sezona  2016/2017

Otrokovice  děti fitness 17.1.2016

one in group MINI:
1. místo - Kristýnka Mačková
3. místo - Nikolka Fojtíková
4. místo - Barunka Pagáčová
5. místo - Terezka Rumánková
6. místo – Nela Vaculíková

one in group DĚTI:
3. místo - Michaela Rumánková
5. místo - Anita Kaššová
6. místo - Linda Zoubková

one in group JUNIOŘI:
1. místo - Alexandra Strnadová
2. místo - Natálie Bodláková
3. místo - Nicola Řeháková
4. místo - Monika Satinová 
5. místo - Emma Měřičková

o pohár:
1. místo - Alexandra Strnadová
3. místo - Vanesa Brlicová
3. místo - Alžběta Dorňáková
6. místo - Julie Dorňáková

26. 3. 2016 – Tancer Cup Zlín

2. místo MINI A
3. místo DĚTI A

2. 4. 2016 – CDO Olomouc
1. místo DĚTI A

1. místo JUNI A

3. místo MINI A

 

9. 4. 2016 - TSR-region

1. místo MINI A

1. místo MAMINKY

2. místo JUNI A

3. místo DĚTI A


16.4.2016- Děti fitness Otrokovice

1. místo solo -Alexandra Strnadová
1. místo solo -zpěv- Bernadeta Strnadová
1. místo duo - Drgová Tereza, Dorňáková Julie
1. místo MINI A
2. místo solo - Alžběta Dorňáková
2. místo MINI B 
 

2. místo JUNI A

3. místo JUNI B

3. místo MAMINKY

3. místo solo- Nicola Řeháková
3. místo solo- Nikola Fojtíková 
3. Místo solo- Michaela Rumánková
4. místo solo- Kristýna Fůsková 
4. místo solo - Zoubková Linda

 4. místo DĚTI A

 4.místo DĚTI B

23.4 2016 O zlatý pohár Bav klubu  Příbor:
1. Místo DĚTI B
2. Místo MINI B
3. místo JUNI B 

23.4.2016 Děti fitness Brno

 1. místo-solo- Nikola Fojtíková

30.4.2016 Nový Jičín
2. místo MINI B

2. místo DĚTI B

2. místo JUNI B


7.5.2016 CDO –MORAVA

 1. místo ( mistři moravy) JUNI A

1. místo (mistři moravy) DĚTI A

4. místo MINI A


7.5.2016 Taneční soutěž FREN DANCE-Frenštát pod Radhoštěm
1. místo Mini B

4.5.2016 Taneční soutěž  Bystřice pod Hostýnem
1. místo MINI B
3. místo JUNI B
4. místo DĚTI B

CENA POROTY- JUNI B

 21.5.2016 Dance evolution Přerov

 2. místo MINI A

3. místo JUNI A

3. místo JUNI B

5. místo DĚTI A

5. místo MAMINKY

22.5.2016-MČR TSR-MINI

8.místo MINI A

22.5.2016-Havířov

 1. místo MINI B

 

30.5.2016 MČR- CDO

 1. místo (mistři ČR) DĚTI A

6. místo (2 liga) JUNI A

30.5.2016 MČR- děti fitness

1. místo MINI B

1. místo solo Fojtíková

3. místo JUNI B

4. místo DĚTI B

 

4.6.2016 MČR-děti fitness

 1. místo MINIA

2. místo solo Fojtíková

3. místo duo Drgová-Dorňáková

4. místo- solo profi Strnadová

4.6.2016 MČR TSR

10. místo MAMINKY  (TOP10)

5.6.2016 MČR TSR

 3.místo JUNI A

 

19.6.2016 O Val. Klobouk

 1. místo MINI A

1. místo JUNI A

1. místo MAMINKY

2. místo MINI B

2. místo DĚTI A

2. místo JUNI B

2. místo DĚTI B

3. místo DĚTI průprava

3. místo MINI průprava

2013:

MINI: Pošťácká:

3. místo Děti fitness Otrokovice - postup do Prahy
3. místo Sokol dance cup Ostrava
2. místo O popelčin střevíček Šumvald -Uničov
1. místo Hot dance- Zubří
3. místo Respect cup Tišnov
8. místo Dance evolution Přerov
1. místo na finále Děti fitness Praha (MČR-SR)




DVK: Bludišťáci:

4. místo Děti fitness Otrokovice - postup do Prahy                                             
1. místo Sokol dance cup Ostrava
3. místo O popelčin střevíček Šumvald-Uničov
4. místo Hot dance Zubří
2. místo Respect cup Tišnov
2. místo Dance evolution Přerov
4. místo na finále Děti fitness Praha  (2.místo za ČR)
2. místo Kopřivnické mecheche





JVK: V zajetí hadího doteku                                                                        

1. místo Děti fitness Otrokovice - postup do Prahy                                                                   
3. místo Sokol dance cup Ostrava
2. místo O popelčin střevíček Šumvald-Uničov
4. místo Hot dance Zubří
2. místo Respect cup Tišnov
2. místo Dance evolution Přerov
4. místo na finále Děti fitness Praha (1.místo za ČR)
2. místo Kopřivnické mecheche


2012:

MINI: I kadeřnice tancují:

3. místo Lipenská hvězda Lipník nad Bečvou
4. místo Tance R cup Zlín
3. místo Hot dance Valašské Meziříčí

DVK: Ovečka Shaun:

4. místo Taneční skupina roku-mistrovství Moravy
7. místo Tance R cup Zlín ( 25 choreografií)
postup do semifinále Hot dance Valašské Meziříčí

JVK: Svatba, proč ne !?!

2. místo Lipenská hvězda Lipník nad bečvou
3. místo Taneční skupina roku – region
2. místo Taneční skupina roku-mistrovství Moravy
1. místo Děti fitness Havířov semifinále
1. místo Děti fitness finále Praha (ČR)
4. místo Děti fitness finále Praha (ČR-SR)
4. místo Tance R cup Zlín
7. místo Hot dance Valašské Meziříčí
10. místo Taneční skupina roku Mistrovství ČR Praha

2011:

MINI: My se vlka nebojíme:

3. místo Dance show Uherské Hradiště
4. místo Děti fitness Otrokovice
2. místo Tance R cup Zlín
3. místo Hot dance Valašské Meziříčí

DVK: Neřízená střela:

6. místo Dance show Uherské Hradiště
3. místo Tance R cup Zlín
4. místo Hot dance Valašské Meziříčí

2010:

DVK: Kalinka :

2. místo Dance show Uherské Hradiště
vedlejší cena O zlatý klobouček Zlín